Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
MIC5301YML-TR Microchip 6-MLF 1.6x1.6 LDO Regülatör Entegre Devre
MIC5301YML-TR
- Üretici
- Microchip
- Kategori
- Kılıf / Paket
- —
MIC5301YML-TR Microchip 6-MLF 1.6x1.6 LDO Regülatör Entegre Devre Hakkında
MIC5301YML-TR, Microchip üretimi pozitif ayarlanabilir lineer (LDO) voltaj regülatörüdür. 150 mA çıkış akımı, 1.25 V ile 5.5 V aralığında ayarlanabilir çıkış ve 5.5 V maksimum giriş gerilimi sunar. 6-MLF (1.6x1.6 mm) SMD pakette olup enable pini ile kontrol edilebilir, aşırı akım ve aşırı sıcaklık korumalarına sahiptir.
MIC5301YML-TR IC REG LINEAR POS ADJ 150MA 6MLF
| Ürün Kodu | MIC5301YML-TR |
| Control Features | Enable |
| Current - Output | 150mA |
| Current - Quiescent (Iq) | 120 µA |
| Current - Supply (Max) | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Regulators | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Adjustable |
| Package / Case | 6-WFDFN Exposed Pad, 6-MLF® |
| Part Status | Active |
| Protection Features | Over Current, Over Temperature |
| PSRR | 75dB ~ 50dB (1kHz ~ 20kHz) |
| Supplier Device Package | 6-MLF® (1.6x1.6) |
| Voltage - Input (Max) | 5.5V |
| Voltage - Output (Max) | 5.5V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 1.25V |
| Voltage Dropout (Max) | 0.1V @ 150mA |
MIC5301YML-TR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.