Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
MIC5231-3.0YM5-TR Microchip SOT-23-5 Entegre Devre
MIC5231-3.0YM5-TR
- Üretici
- Microchip
- Kategori
- Kılıf / Paket
- —
MIC5231-3.0YM5-TR Microchip SOT-23-5 Entegre Devre Hakkında
MIC5231-3.0YM5-TR, 3V sabit çıkışlı lineer regülatör entegresidir. 12V’a kadar giriş gerilimi ile çalışır ve 10mA çıkış akımı sağlar; enable kontrol pinine sahiptir. SOT-23-5 (SC-74A/SOT-753) SMD kılıfta, -40°C ile 125°C çalışma aralığındadır.
MIC5231-3.0YM5-TR IC REG LINEAR 3V 10MA SOT23-5
| Ürün Kodu | MIC5231-3.0YM5-TR |
| Control Features | Enable |
| Current - Output | 10mA |
| Current - Quiescent (Iq) | 4 µA |
| Current - Supply (Max) | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Regulators | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Fixed |
| Package / Case | SC-74A, SOT-753 |
| Part Status | Active |
| Protection Features | - |
| PSRR | 50dB (100Hz) |
| Supplier Device Package | SOT-23-5 |
| Voltage - Input (Max) | 12V |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 3V |
| Voltage Dropout (Max) | 0.3V @ 10mA |