MIC29302AWD-TR TO-252-5 3A Ayarlanabilir LDO Entegre Devre
202,71 TL
21,21 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
MIC29302AWD-TR
Stok Adedi
0
Fiyat
3,76 USD + KDV
MIC29302AWD-TR, Microchip üretimi pozitif ayarlanabilir lineer LDO regülatör entegresidir. 16V girişe kadar çalışır, 1.24V–15V aralığında ayarlanabilir çıkış sağlar ve 3A çıkış akımı sunar. TO-252-5 (DPAK) SMD pakettedir; enable pini ve aşırı akım, aşırı sıcaklık ile ters polarite korumaları bulunur.
MIC29302AWD-TR IC REG LINEAR POS ADJ 3A TO252-5
| Ürün Kodu | MIC29302AWD-TR |
| Control Features | Enable |
| Current - Output | 3A |
| Current - Quiescent (Iq) | 20 mA |
| Current - Supply (Max) | 150 mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Regulators | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Adjustable |
| Package / Case | TO-252-6, DPak (5 Leads + Tab) |
| Part Status | Active |
| Protection Features | Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity |
| PSRR | - |
| Supplier Device Package | TO-252-5 |
| Voltage - Input (Max) | 16V |
| Voltage - Output (Max) | 15V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 1.24V |
| Voltage Dropout (Max) | 0.8V @ 3A |
MIC29302AWD-TR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!