MIC2605YML-TR Microchip Boost Regülatör 8-MLF (2x2) Entegre Devre
119,59 TL
12,51 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
MIC2605YML-TR
Stok Adedi
0
Fiyat
2,22 USD + KDV
MIC2605YML-TR, ayarlanabilir çıkışlı step-up (boost) DC-DC regülatör entegresidir. 4.5V-20V giriş aralığında çalışır, 1.2MHz anahtarlama frekansı ve 500mA anahtarlama akımı desteği sunar. 8-MLF (2x2) SMD pakettedir ve -40°C ile 125°C çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir.
MIC2605YML-TR IC REG BOOST ADJ 500MA 8MLF
| Ürün Kodu | MIC2605YML-TR |
| Current - Output | 500mA (Switch) |
| Frequency - Switching | 1.2MHz |
| Function | Step-Up |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Adjustable |
| Package / Case | 8-VFDFN Exposed Pad, 8-MLF® |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-MLF® (2x2) |
| Synchronous Rectifier | No |
| Topology | Boost |
| Voltage - Input (Max) | 20V |
| Voltage - Input (Min) | 4.5V |
| Voltage - Output (Max) | 40V (Switch) |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 4.5V |
MIC2605YML-TR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!