MIC2194YM Microchip 8-SOIC Buck/Buck-Boost Regülatör Kontrol Entegre Devre
226,11 TL
23,65 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
MIC2194YM
Stok Adedi
0
Fiyat
4,19 USD + KDV
MIC2194YM, Microchip üretimi buck ve buck-boost topolojilerini destekleyen anahtarlamalı regülatör kontrol entegresidir. 2.9V-14V besleme aralığında çalışır, 400kHz anahtarlama frekansına sahiptir ve Enable kontrol girişi bulunur. 8-SOIC SMD pakettedir ve -40°C ile 125°C (TJ) çalışma sıcaklığı aralığını destekler.
MIC2194YM IC REG CTRLR BUCK/BUCK-BST 8SOIC
| Ürün Kodu | MIC2194YM |
| Clock Sync | No |
| Control Features | Enable |
| Duty Cycle (Max) | 100% |
| Frequency - Switching | 400kHz |
| Function | Step-Down, Step-Up/Step-Down |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Output Configuration | Positive |
| Output Phases | 1 |
| Output Type | Transistor Driver |
| Part Status | Active |
| Serial Interfaces | - |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Synchronous Rectifier | No |
| Topology | Buck, Buck-Boost |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 2.9V ~ 14V |
MIC2194YM Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!