MCP1824T-1802E/OT 1.8V 300mA SOT-23-5 Entegre Devre
44,43 TL
4,65 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
MCP1824T-1802E/OT
Stok Adedi
1
Fiyat
0,82 USD + KDV
Microchip MCP1824T-1802E/OT, 1.8V sabit çıkışlı 300mA lineer regülatör entegresidir. SOT-23-5 (SOT-753/SC-74A) SMD pakettedir, Enable ve Power Good özelliklerini destekler. 6V maksimum giriş gerilimi, 0.32V dropout (300mA) ve aşırı sıcaklık/kısa devre/UVLO korumaları bulunur.
MCP1824T-1802E/OT IC REG LINEAR 1.8V 300MA SOT23-5
| Ürün Kodu | MCP1824T-1802E/OT |
| Control Features | Enable, Power Good |
| Current - Output | 300mA |
| Current - Quiescent (Iq) | 220 µA |
| Current - Supply (Max) | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Regulators | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Fixed |
| Package / Case | SC-74A, SOT-753 |
| Part Status | Active |
| Protection Features | Over Temperature, Short Circuit, Under Voltage Lockout (UVLO) |
| PSRR | 55dB (100Hz) |
| Supplier Device Package | SOT-23-5 |
| Voltage - Input (Max) | 6V |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 1.8V |
| Voltage Dropout (Max) | 0.32V @ 300mA |
MCP1824T-1802E/OT Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!