MCP1802T-3302I/OT 3.3V 300mA SOT-23-5 Entegre Devre
56,37 TL
5,90 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
MCP1802T-3302I/OT
Stok Adedi
1
Fiyat
1,03 USD + KDV
Microchip MCP1802T-3302I/OT, 3.3V sabit çıkışlı 300mA lineer regülatör entegresidir. Enable kontrol girişine sahiptir, 50 µA tipik boşta akım ve 10V maksimum giriş gerilimi ile çalışır. SOT-23-5 (SC-74A/SOT-753) SMD pakettedir ve -40°C ile 85°C aralığında kullanılabilir.
MCP1802T-3302I/OT IC REG LINEAR 3.3V 300MA SOT23-5
| Ürün Kodu | MCP1802T-3302I/OT |
| Control Features | Enable |
| Current - Output | 300mA |
| Current - Quiescent (Iq) | 50 µA |
| Current - Supply (Max) | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Regulators | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Fixed |
| Package / Case | SC-74A, SOT-753 |
| Part Status | Active |
| Protection Features | Over Current |
| PSRR | 70dB (10kHz) |
| Supplier Device Package | SOT-23-5 |
| Voltage - Input (Max) | 10V |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 3.3V |
| Voltage Dropout (Max) | 0.25V @ 100mA |
MCP1802T-3302I/OT Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!