MCP1801T-3302I/OT 3.3V 150mA SOT-23-5 Entegre Devre
45,56 TL
4,77 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
MCP1801T-3302I/OT
Stok Adedi
1
Fiyat
0,84 USD + KDV
Microchip MCP1801T-3302I/OT, 3.3V sabit çıkışlı lineer voltaj regülatörüdür ve 150mA çıkış akımı sağlar. SOT-23-5 (SOT-753/SC-74A) SMD pakettedir, Enable kontrol girişine sahiptir. 10V maksimum giriş gerilimi, 50 µA tipik boşta akım ve aşırı akım koruması sunar.
MCP1801T-3302I/OT IC REG LINEAR 3.3V 150MA SOT23-5
| Ürün Kodu | MCP1801T-3302I/OT |
| Control Features | Enable |
| Current - Output | 150mA |
| Current - Quiescent (Iq) | 50 µA |
| Current - Supply (Max) | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Regulators | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Fixed |
| Package / Case | SC-74A, SOT-753 |
| Part Status | Active |
| Protection Features | Over Current |
| PSRR | 70dB (10kHz) |
| Supplier Device Package | SOT-23-5 |
| Voltage - Input (Max) | 10V |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 3.3V |
| Voltage Dropout (Max) | 0.25V @ 100mA |
MCP1801T-3302I/OT Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!