MC14541BDTR2G onsemi 14-TSSOP Programlanabilir Zamanlayıcı Entegre Devre
53,30 TL
5,58 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
MC14541BDTR2G
Stok Adedi
1
Fiyat
0,99 USD + KDV
MC14541BDTR2G, onsemi üretimi 3MHz’e kadar çalışan programlanabilir zamanlayıcı entegresidir. 3V-18V besleme aralığında çalışır ve tipik 15µA besleme akımı ile düşük güç tüketimi sunar. 14-TSSOP SMD pakettedir ve -55°C ile 125°C çalışma sıcaklığı aralığını destekler.
MC14541BDTR2G Programmable Timer IC 3MHz 14-TSSOP
| Ürün Kodu | MC14541BDTR2G |
| Paketleme | Cut Tape (CT) |
| Tip | Programmable Timer |
| Sayım | - |
| Frekans | 3MHz |
| Gerilim - Besleme | 3V ~ 18V |
| Akım - Besleme | 15µA |
| Çalışma Sıcaklığı | -55°C ~ 125°C |
| Paket / Kılıf | 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Tedarikçi Paketleme | 14-TSSOP |
| Montaj Tipi | Surface Mount |
MC14541BDTR2G Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!