MAX15007AASA+ 3.3V 50mA 8-SOIC-EP Entegre Devre
283,50 TL
29,66 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
MAX15007AASA+
Stok Adedi
1
Fiyat
5,26 USD + KDV
MAX15007AASA+, 40V’a kadar giriş gerilimi ile çalışan, sabit 3.3V çıkış veren pozitif lineer voltaj regülatörüdür. 50mA çıkış akımı sağlar, enable kontrol girişine sahiptir ve kısa devre ile aşırı sıcaklık korumaları içerir. 8-SOIC-EP (exposed pad) SMD pakettedir ve -40°C ile 125°C aralığında çalışır.
MAX15007AASA+ Linear Voltage Regulator IC 1 Output 50mA 8-SOIC-EP
| Ürün Kodu | MAX15007AASA+ |
| Paketleme | Tube |
| Çıkış Konfigürasyonu | Positive |
| Çıkış Tipi | Fixed |
| Düzenleyici Sayısı | 1 |
| Gerilim - Giriş (Maks) | 40V |
| Gerilim - Çıkış (Min/Sabit) | 3.3V |
| Gerilim - Çıkış (Maks) | - |
| Gerilim Düşümü (Maks) | 1V @ 50mA |
| Akım - Çıkış | 50mA |
| Akım - Sessiz (Iq) | 18µA |
| Akım - Besleme (Maks) | 150µA |
| PSRR | 66dB (100Hz) |
| Kontrol Özellikleri | Enable |
| Koruma Özellikleri | Over Temperature, Short Circuit |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Montaj Tipi | Surface Mount |
| Paket / Kılıf | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Exposed Pad |
| Tedarikçi Paketleme | 8-SOIC-EP |
MAX15007AASA+ Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!