M48Z02-70PC1 16Kb NVSRAM Paralel 24-PCDIP Entegre Devre
1.677,72 TL
175,52 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
M48Z02-70PC1
Stok Adedi
1
Fiyat
30,75 USD + KDV
STMicroelectronics M48Z02-70PC1, 16Kb (2K x 8) kapasiteli paralel arayüzlü NVSRAM (non-volatile SRAM) bellek entegresidir. 70 ns erişim süresi ve 4.75V–5.5V besleme aralığı ile çalışır. Through-hole montaj için 24-PCDIP (CAPHAT) kılıftadır ve çalışma sıcaklığı 0°C ile 70°C arasındadır.
M48Z02-70PC1 IC NVSRAM 16KBIT PAR 24PCDIP
| Ürün Kodu | M48Z02-70PC1 |
| Access Time | 70 ns |
| Clock Frequency | - |
| Memory Format | NVSRAM |
| Memory Interface | Parallel |
| Memory Size | 16Kb (2K x 8) |
| Memory Type | Non-Volatile |
| Mounting Type | Through Hole |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 24-PCDIP, CAPHAT® |
| Technology | NVSRAM (Non-Volatile SRAM) |
| Voltage - Supply | 4.75V ~ 5.5V |
| Write Cycle Time - Word, Page | 70ns |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!