Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
LT1013CP (LT1013) DIP-8 Entegre Devre Hakkında
LT1013CP (LT1013) DIP-8 OPAMP GP 2 CIRCUIT Entegre Devre
| Montaj Tipi | Through Hole |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Üretici Paket/Kılıf | 8-PDIP |
| Current - Supply | 350µA (x2 Channels) |
| Çıkış Tipi | - |
| SR - Slew Rate | 0.4V/µs |
| Current - Input Bias | 15 nA |
| Current - Output / Channel | 20 mA |
| Gain Bandwidth Product | 1 MHz |
| Number of Circuits | 2 |
| Voltage - Input Offset | 60 µV |
| Voltage - Supply Span (Max) | 30 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 5 V |
| Amplifikatör Tipi | General Purpose |
| -3db Bant Genişliği | - |
| Product Category | Linear - Amplifiers - Instrumentation |
| Buffer Amps | 1 |