Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
LM4562MA (L4562MA) SOIC-8 Entegre Devre
LM4562MA
- Üretici
- National Semiconductor ( NSC )
- Kılıf / Paket
- —
LM4562MA (L4562MA) SOIC-8 Entegre Devre Hakkında
LM4562MA (L4562MA) SOIC-8 AUDIO 2 CIRCUIT 8SO Entegre Devre
| Montaj Tipi | Surface Mount ( SMD ) |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ~ 85°C |
| Üretici Paket/Kılıf | 8-SOIC |
| Current - Supply | 10mA (x2 Channels) |
| Çıkış Tipi | - |
| SR - Slew Rate | 20V/µs |
| Current - Input Bias | 10 nA |
| Current - Output / Channel | 26 mA |
| Gain Bandwidth Product | 55 MHz |
| Number of Circuits | 2 |
| Voltage - Input Offset | 100 µV |
| Voltage - Supply Span (Max) | 34 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 5 V |
| Amplifikatör Tipi | Audio |
| -3db Bant Genişliği | - |
| Product Category | Linear - Amplifiers - Instrumentation |
| Buffer Amps | 1 |