Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
LM359M (LM359) SOIC-14 Entegre Devre Hakkında
LM359M (LM359) SOIC-14 OPAMP GP 2 CIRCUIT 14SO Entegre Devre
| Montaj Tipi | Surface Mount ( SMD ) |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | 0°C ~ 70°C |
| Üretici Paket/Kılıf | 14-SOIC |
| Current - Supply | 18.5mA (x2 Channels) |
| Çıkış Tipi | - |
| SR - Slew Rate | 60V/µs |
| Current - Input Bias | 8 µA |
| Current - Output / Channel | 40 mA |
| Gain Bandwidth Product | 400 MHz |
| Number of Circuits | 2 |
| Voltage - Input Offset | - |
| Voltage - Supply Span (Max) | 22 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 5 V |
| Amplifikatör Tipi | General Purpose |
| -3db Bant Genişliği | - |
| Product Category | Linear - Amplifiers - Instrumentation |
| Buffer Amps | 1 |