Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
LM2931AM-5.0 (LM2931C) SOIC-8 Entegre Devre
LM2931AM-5.0
- Üretici
- National Semiconductor ( NSC )
- Kategori
- Kılıf / Paket
- —
LM2931AM-5.0 (LM2931C) SOIC-8 Entegre Devre Hakkında
LM2931AM-5.0 SOIC-8 REG LINEAR 5V 100MA 8SO Entegre Devre
| Montaj Tipi | Surface Mount ( SMD ) |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ~ 85°C |
| Üretici Paket/Kılıf | 8-SOIC |
| Çıkış Tipi | Fixed |
| Current - Quiescent (Iq) | 15 mA |
| Çıkış Konfigürasyonu | Positive |
| Current - Output | 100mA |
| Current - Supply (Max) | 30 mA |
| Number of Regulators | 1 |
| PSRR | 80dB (120Hz) |
| Voltage Dropout (Max) | 0.3V @ 100mA |
| Koruma Özellikleri | Over Temperature |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Product Category | PMIC - Voltage Regulators - Linear |
| Short Circuit | 1 |
| Control Features | - |
| Voltage - Input (Max) | 26V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 5V |