Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
LM2677S-5.0 TO-263-7 Entegre Devre
LM2677S-5.0
- Üretici
- National Semiconductor ( NSC )
- Kategori
- Kılıf / Paket
- —
LM2677S-5.0 TO-263-7 Entegre Devre Hakkında
LM2677S-5.0 TO-263-7 REG BUCK 5V 5A TO263-7 Entegre Devre
| Kılıf | TO-263-8 |
|---|---|
| Montaj Tipi | Surface Mount ( SMD ) |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Üretici Paket/Kılıf | DDPAK/TO-263-7 |
| Function | Step-Down |
| Çıkış Tipi | Fixed |
| Çıkış Konfigürasyonu | Positive |
| Current - Output | 5A |
| Topoloji | Buck |
| Frequency - Switching | 260kHz |
| Synchronous Rectifier | No |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Product Category | PMIC - Voltage Regulators - DC DC Switching Regulators |
| Number of Outputs | 1 |
| Voltage - Input (Max) | 40V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 5V |
| Voltage - Input (Min) | 8V |
| TO-263CA | 1 |