Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
LM1972MX/NOPB SOIC-20 Entegre Devre
LM1972MX/NOPB
- Üretici
- Texas Instruments
- Kategori
- Kılıf / Paket
- —
LM1972MX/NOPB SOIC-20 Entegre Devre Hakkında
LM1972MX/NOPB SOIC-20 VOLUME CONTROL 20SO Entegre Devre
| Montaj Tipi | Surface Mount ( SMD ) |
|---|---|
| Voltage - Supply | 4.5V ~ 12V |
| Çalışma Sıcaklığı | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Üretici Paket/Kılıf | 20-SOIC |
| Uygulamalar | Consumer Audio |
| Arayüz | SPI |
| Function | Volume Control |
| Number of Channels | 2 |
| Specifications | 78dB |
| Product Category | Audio Special Purpose |
| Professional Audio | 1 |