Görsel mevcut değil
LM1971MX/NOPB Texas Instruments 8-SOIC Entegre Devre
LM1971MX/NOPB
- Üretici
- Texas Instruments
- Kategori
- Kılıf / Paket
- —
LM1971MX/NOPB Texas Instruments 8-SOIC Entegre Devre Hakkında
LM1971MX/NOPB, Texas Instruments üretimi SPI arayüzlü 1 kanallı ses seviye (volume) kontrol entegresidir. 4.5V–12V besleme aralığında çalışır ve -40°C ile 85°C ortam sıcaklığı aralığını destekler. 8-SOIC SMD pakettedir ve iletişim sistemleri gibi uygulamalarda kullanılabilir.
LM1971MX/NOPB IC VOLUME CONTROL 8SOIC
| Ürün Kodu | LM1971MX/NOPB |
| Applications | Communication Systems |
| Function | Volume Control |
| Interface | SPI |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Channels | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Part Status | Active |
| Specifications | 115dB |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Voltage - Supply | 4.5V ~ 12V |
LM1971MX/NOPB Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.