Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
L7912CD2T, L7912 TO-263 Entegre Devre Hakkında
| Kılıf | TO-263-3- D²Pak (2 Leads + Tab)- TO-263AB |
|---|---|
| Montaj Tipi | Surface Mount ( SMD ) |
| Çalışma Sıcaklığı | 0°C ~ 125°C |
| Üretici Paket/Kılıf | D2PAK |
| Çıkış Tipi | Fixed |
| Current - Quiescent (Iq) | 3 mA |
| Çıkış Konfigürasyonu | Negative |
| Current - Output | 1.5A |
| Number of Regulators | 1 |
| PSRR | 60dB (120Hz) |
| Voltage Dropout (Max) | 1.1V @ 1A (Typ) |
| Koruma Özellikleri | Over Temperature- Short Circuit |
| Voltage - Input (Max) | -35V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | -12V |
| Parça Durumu | Active |