Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
L6574D - L6574, SOIC-16 SMD Entegre Devre
L6574D013TR
- Üretici
- STMicroelectronics
- Kategori
- Kılıf / Paket
- —
L6574D - L6574, SOIC-16 SMD Entegre Devre Hakkında
L6574D013TR, L6574, CFL/TL Ballast Gate Driver SOIC-16 Kılıf Entegre
| Montaj Tipi | Surface Mount ( SMD ) |
|---|---|
| Voltage - Supply | 10V ~ 15.6V |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ~ 125°C |
| Üretici Paket/Kılıf | 16-SO |
| Current - Supply | 2 mA |
| Frequency | 60kHz ~ 120kHz |
| Dimming | Yes |
| Parça Durumu | Active |
| Catalog | PMIC - Lighting |