L6387ED 8-SOIC Yarım Köprü Gate Sürücü Entegre Devre
198,89 TL
20,81 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
L6387ED
Stok Adedi
1
Fiyat
3,65 USD + KDV
STMicroelectronics L6387ED, IGBT ve N-kanal MOSFET sürmek için yarım köprü (half-bridge) gate sürücü entegresidir. 600 V’a kadar high-side bootstrap gerilimini destekler ve tepe çıkış akımı source 400 mA, sink 650 mA’dır. SMD montaja uygun 8-SOIC pakettedir ve çalışma sıcaklığı -45°C ile 125°C aralığındadır.
L6387ED IC GATE DRVR HALF-BRIDGE 8SO
| Ürün Kodu | L6387ED |
| Channel Type | Independent |
| Current - Peak Output (Source, Sink) | 400mA, 650mA |
| Driven Configuration | Half-Bridge |
| Gate Type | IGBT, N-Channel MOSFET |
| High Side Voltage - Max (Bootstrap) | 600 V |
| Input Type | Inverting |
| Logic Voltage - VIL, VIH | 1.5V, 3.6V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Drivers | 2 |
| Operating Temperature | -45°C ~ 125°C (TJ) |
| Part Status | Active |
| Rise / Fall Time (Typ) | 50ns, 30ns |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Voltage - Supply | 17V (Max) |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!