L6235Q ST 48-VFQFN (7x7) BLDC Motor Sürücü Entegre Devre
530,31 TL
55,48 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
L6235Q
Stok Adedi
1
Fiyat
9,71 USD + KDV
STMicroelectronics L6235Q, 8V-52V aralığında çalışan, DMOS teknolojili BLDC motor sürücü entegresidir. 3 adet half-bridge çıkış yapısına sahiptir ve 2.5A çıkış akımı sunar. Paralel arayüzlüdür, SMD montaj için 48-VFQFN Exposed Pad (7x7) pakettedir.
L6235Q IC MOTOR DRIVER 8V-52V 48QFN
| Ürün Kodu | L6235Q |
| Applications | General Purpose |
| Current - Output | 2.5A |
| Function | Driver - Fully Integrated, Control and Power Stage |
| Interface | Parallel |
| Motor Type - AC, DC | Brushless DC (BLDC) |
| Motor Type - Stepper | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Operating Temperature | -25°C ~ 125°C (TJ) |
| Output Configuration | Half Bridge (3) |
| Package / Case | 48-VFQFN Exposed Pad |
| Part Status | Active |
| Step Resolution | - |
| Supplier Device Package | 48-VFQFPN (7x7) |
| Technology | DMOS |
| Voltage - Load | 8V ~ 52V |
| Voltage - Supply | 8V ~ 52V |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!