Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
L5956PD, PowerSO-20 Entegre Devre Hakkında
L5956PD, L5956, Çok Fonksiyonlu Araç Radyo Voltaj Regülatör Entegresi PowerSO-20 Kılıf Entegre
| Montaj Tipi | Surface Mount ( SMD ) |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ~ 85°C |
| Üretici Paket/Kılıf | PowerSO-20 |
| Uygulamalar | Converter |
| Voltage - Input | 6V ~ 18V |
| Number of Outputs | 4 |
| Voltage - Output | 3.3V |
| Parça Durumu | Active |
| Catalog | PMIC - Voltage Regulators - Special Purpose |