L5150BNTR ST 5V 150mA Lineer Regülatör SOT-223 Entegre Devre
80,23 TL
8,39 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
L5150BNTR
Stok Adedi
1
Fiyat
1,47 USD + KDV
STMicroelectronics L5150BNTR, 5V sabit çıkışlı pozitif lineer regülatör entegresidir ve 150mA çıkış akımı sağlar. SOT-223 (TO-261-4) SMD pakettedir, maksimum 40V giriş gerilimi ile çalışır. Kısa devre ve aşırı sıcaklık koruması bulunur.
L5150BNTR IC REG LINEAR 5V 150MA SOT223
| Ürün Kodu | L5150BNTR |
| Control Features | - |
| Current - Output | 150mA |
| Current - Quiescent (Iq) | 80 µA |
| Current - Supply (Max) | 4.2 mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Regulators | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Fixed |
| Package / Case | TO-261-4, TO-261AA |
| Part Status | Active |
| Protection Features | Over Temperature, Short Circuit |
| PSRR | 48dB (100Hz) |
| Supplier Device Package | SOT-223 |
| Voltage - Input (Max) | 40V |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 5V |
| Voltage Dropout (Max) | 0.5V @ 150mA |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!