Infineon TLE94112ESXUMA1 PG-TSDSO-24 Entegre Devre
274,73 TL
28,74 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TLE94112ESXUMA1
Stok Adedi
0
Fiyat
5,09 USD + KDV
Infineon TLE94112ESXUMA1, PG-TSDSO-24 kılıfta yüzey montaj DC motor kontrol entegresidir. 12 adet half-bridge çıkış yapısına sahiptir ve Logic, PWM, SPI arayüzlerini destekler. Akım sınırlama, aşırı akım, aşırı sıcaklık ve kısa devre korumaları ile -40°C ile 150°C (TJ) aralığında çalışır.
TLE94112ESXUMA1 DC_MOTOR_CONTROL PG-TSDSO-24
| Ürün Kodu | TLE94112ESXUMA1 |
| Applications | DC Motors, General Purpose |
| Current - Output / Channel | - |
| Current - Peak Output | - |
| Fault Protection | Current Limiting, Over Current, Over Temperature, Short Circuit |
| Features | Charge Pump |
| Interface | Logic, PWM, SPI |
| Load Type | Inductive, Capacitive, Resistive |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Output Configuration | Half Bridge (12) |
| Part Status | Active |
| Rds On (Typ) | 1.3Ohm LS, 1.3Ohm HS |
| Supplier Device Package | PG-TSDSO-24 |
| Technology | - |
| Voltage - Load | 3V ~ 5.5V |
| Voltage - Supply | 3V ~ 5.5V |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!