Infineon TLE42764DVATMA1 TO-252-5 400mA Entegre Devre
121,14 TL
12,67 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TLE42764DVATMA1
Stok Adedi
0
Fiyat
2,25 USD + KDV
Infineon TLE42764DVATMA1, TO-252-5 (DPak) kılıfta ayarlanabilir pozitif lineer voltaj regülatör entegresidir. 40V maksimum giriş, 2.5V–20V çıkış aralığı ve 400mA çıkış akımı sunar. Enable kontrolü ile birlikte aşırı akım, aşırı sıcaklık, ters polarite ve kısa devre korumaları içerir.
TLE42764DVATMA1 IC REG LIN POS ADJ 400MA TO252-5
| Ürün Kodu | TLE42764DVATMA1 |
| Control Features | Enable |
| Current - Output | 400mA |
| Current - Quiescent (Iq) | 220 µA |
| Current - Supply (Max) | 25 mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Regulators | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Adjustable |
| Package / Case | TO-252-5, DPak (4 Leads + Tab), TO-252AD |
| Part Status | Active |
| Protection Features | Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity, Short Circuit |
| PSRR | 54dB (100Hz) |
| Supplier Device Package | PG-TO252-5 |
| Voltage - Input (Max) | 40V |
| Voltage - Output (Max) | 20V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 2.5V |
| Voltage Dropout (Max) | 0.5V @ 250mA |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!