Infineon TLE42502GHTSA1 PG-SCT595-5 Entegre Devre
62,99 TL
6,59 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TLE42502GHTSA1
Stok Adedi
0
Fiyat
1,17 USD + KDV
Infineon TLE42502GHTSA1, ayarlanabilir pozitif lineer regülatör entegresidir ve 50 mA çıkış akımı sağlar. 40 V’a kadar giriş gerilimi destekler, enable kontrol girişine sahiptir ve 0.3 V dropout (10 mA’de) değerine sahiptir. Aşırı akım, aşırı sıcaklık, ters polarite ve kısa devre korumaları bulunur; SMD PG-SCT595-5 (6-SMD, 5 bacak) pakettedir.
TLE42502GHTSA1 IC REG LIN POS ADJ 50MA SCT595-5
| Ürün Kodu | TLE42502GHTSA1 |
| Control Features | Enable |
| Current - Output | 50mA |
| Current - Quiescent (Iq) | 20 µA |
| Current - Supply (Max) | 5 mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Regulators | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Adjustable |
| Package / Case | 6-SMD (5 Leads), Gull Wing |
| Part Status | Active |
| Protection Features | Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity, Short Circuit |
| PSRR | 48dB (100Hz) |
| Supplier Device Package | PG-SCT595-5 |
| Voltage - Input (Max) | 40V |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | Tracking |
| Voltage Dropout (Max) | 0.3V @ 10mA |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!