Infineon TLD21421EPXUMA1 PG-TSDSO-14 Entegre Devre
93,70 TL
9,80 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TLD21421EPXUMA1
Stok Adedi
0
Fiyat
1,74 USD + KDV
Infineon TLD21421EPXUMA1, otomotiv uygulamaları için lineer LED sürücü entegresidir. 1 çıkışlı yapıda kanal başına 180 mA akım sağlar ve PWM ile dimleme destekler. 5.5V–40V besleme aralığında çalışır, PG-TSDSO-14 SMD pakettedir ve -40°C ile 150°C (TJ) sıcaklık aralığını destekler.
TLD21421EPXUMA1 LITIX
| Ürün Kodu | TLD21421EPXUMA1 |
| Applications | Automotive |
| Current - Output / Channel | 180mA |
| Dimming | PWM |
| Frequency | - |
| Internal Switch(s) | Yes |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | PG-TSDSO-14 |
| Topology | - |
| Type | Linear |
| Voltage - Output | 40V |
| Voltage - Supply (Max) | 40V |
| Voltage - Supply (Min) | 5.5V |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!