Görsel mevcut değil
Infineon IR2181PBF (IR2181) Yarım Köprü Gate Sürücü Entegre Devre
IR2181PBF
- Üretici
- Infineon
- Kategori
- Kılıf / Paket
- —
Infineon IR2181PBF (IR2181) Yarım Köprü Gate Sürücü Entegre Devre Hakkında
Infineon IR2181PBF, yarım köprü (half-bridge) uygulamaları için 2 sürücülü gate driver entegresidir ve IGBT ile N-kanal MOSFET sürmeye uygundur. 600 V’a kadar high-side bootstrap desteği, 10-20 V besleme aralığı ve 1.9A/2.3A tepe kaynak/sink çıkış akımı sunar. Through-hole 8-PDIP (DIP-8) pakettedir ve çalışma sıcaklığı -40°C ile 150°C (TJ) aralığındadır.
IR2181PBF IC GATE DRVR HALF-BRIDGE 8DIP
| Ürün Kodu | IR2181PBF |
| Channel Type | Independent |
| Current - Peak Output (Source, Sink) | 1.9A, 2.3A |
| Driven Configuration | Half-Bridge |
| Gate Type | IGBT, N-Channel MOSFET |
| High Side Voltage - Max (Bootstrap) | 600 V |
| Input Type | Non-Inverting |
| Logic Voltage - VIL, VIH | 0.8V, 2.7V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Number of Drivers | 2 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Part Status | Not For New Designs |
| Rise / Fall Time (Typ) | 40ns, 20ns |
| Supplier Device Package | 8-PDIP |
| Voltage - Supply | 10V ~ 20V |