Görsel mevcut değil
HCF40106YM013 (HCF40106) ST 6 Kanallı Schmitt Tetiklemeli İnverter Entegre Devre
HCF40106YM013TR
- Üretici
- STMicroelectronics
- Kılıf / Paket
- —
HCF40106YM013 (HCF40106) ST 6 Kanallı Schmitt Tetiklemeli İnverter Entegre Devre Hakkında
HCF40106YM013TR, STMicroelectronics üretimi 6 kanallı Schmitt tetiklemeli inverter entegredir ve SMD 14-SO pakettedir. 3V–20V besleme aralığında çalışır, tipik çıkış akımı 6.8mA seviyesindedir. Çalışma sıcaklık aralığı -55°C ile 125°C arasındadır.
HCF40106YM013TR IC INVERT SCHMITT 6CH 6-INP 14SO
| Ürün Kodu | HCF40106YM013TR |
| Current - Output High, Low | 6.8mA, 6.8mA |
| Current - Quiescent (Max) | 20 µA |
| Features | Schmitt Trigger |
| Logic Level - High | 3.6V ~ 10.8V |
| Logic Level - Low | 0.9V ~ 4V |
| Logic Type | Inverter |
| Max Propagation Delay @ V, Max CL | 120ns @ 15V, 50pF |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Circuits | 6 |
| Number of Inputs | 6 |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 14-SO |
| Voltage - Supply | 3V ~ 20V |