Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
FT232RL SSOP-28 Entegre Devre Hakkında
FT232RL SSOP-28 USB FS SERIAL UART 28-SSOP Entegre Devre
| Voltage - Supply | 3.3V ~ 5.25V |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ~ 85°C |
| Üretici Paket/Kılıf | 28-SSOP |
| Arayüz | UART |
| Function | Bridge |
| Standartlar | USB 2.0 |
| Protokol | USB |
| Current - Supply | 15mA |
| Product Category | Interface - Controllers |
| USB to UART | 1 |