Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
FAN7930CMX, SOIC-8 Entegre Devre Hakkında
FAN7930CMX, FAN7930, CCM PFC Controller Entegre SOIC-8 Kılıf Entegre
| Montaj Tipi | Surface Mount ( SMD ) |
|---|---|
| Voltage - Supply | 13V ~ 20V |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ~ 125°C |
| Üretici Paket/Kılıf | 8-SOIC |
| Frequency - Switching | 250kHz ~ 350kHz |
| Current - Startup | 120 µA |
| Mod | Critical Conduction (CRM) |
| Parça Durumu | Obsolete |
| Catalog | PMIC - PFC (Power Factor Correction) |