Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
FAN4803CS1X, SOIC-8 Entegre Devre Hakkında
FAN4803CS1X, FAN4803, Switched Mode PFC Controller Entegre SOIC-8 Kılıf Entegre
| Montaj Tipi | Surface Mount ( SMD ) |
|---|---|
| Voltage - Supply | 10V ~ 15V |
| Çalışma Sıcaklığı | 0°C ~ 70°C |
| Üretici Paket/Kılıf | 8-SOIC |
| Frequency - Switching | 67kHz |
| Current - Startup | 200 µA |
| Mod | Average Current |
| Parça Durumu | Obsolete |
| Catalog | PMIC - PFC (Power Factor Correction) |