Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
EPP-500-24 24V Çıkış 13.4A 322W(499WForcedAir) SMPS Güç Kaynağı
EPP-500-24
- Üretici
- Meanwell
- Kategori
- Kılıf / Paket
- —
EPP-500-24 24V Çıkış 13.4A 322W(499WForcedAir) SMPS Güç Kaynağı Hakkında
EPP-500-24 24V Çıkış 13.4A 322W(499WForcedAir) SMPS Güç Kaynağı
Satın aldığınız Mean Well ürününün seri numarası ile garanti kapsamını ve orijinalliğini Mean Well’in resmi doğrulama sistemi üzerinden kontrol edebilirsiniz. Kontrol aracına gitmek için tıklayın.
| Çıkış Sayısı | 1 |
|---|---|
| Montaj Tipi | Chassis Mount |
| Çalışma Sıcaklığı | -30°C ~ 70°C (With Derating) |
| Uygulamalar | ITE (Commercial) |
| Tip | Open Frame |
| Giriş Voltajı | 80 ~ 264 VAC 113 ~ 370 VDC |
| Features | Adjustable Output PFC Standby Output Universal Input |
| Çıkış Akımı (Maks) | 13.4A |
| İzolasyon Voltajı | 3 kV |
| Standard Number | - |
| Verimlilik | 93% |
| Güç (Watt) | 322W (499W Forced Air) |
| Çıkış Voltajı 1 | 24V |
| Çıkış Voltajı 2 | - |
| Çıkış Voltajı 3 | - |
| Çıkış Voltajı 4 | - |