Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
ELG-150-C2100B-3Y 100VAC-305VAC Giriş 36~72V Çıkış 151W Led Sürücü
ELG-150-C2100B-3Y
- Üretici
- Meanwell
- Kategori
- Kılıf / Paket
- —
ELG-150-C2100B-3Y 100VAC-305VAC Giriş 36~72V Çıkış 151W Led Sürücü Hakkında
ELG-150-C2100B-3Y 100VAC-305VAC Giriş 36~72V Çıkış 151W Led Sürücü
| Çıkış Sayısı | 1 |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ~ 90°C |
| Tip | Constant Current |
| Features | OTP OVP SCP |
| Çıkış Akımı (Maks) | 2.1A |
| İzolasyon Voltajı | 3.75 kV |
| Standard Number | - |
| Verimlilik | 91% |
| Güç (Watt) | 151 W |
| Giriş Voltajı (Maks) | 305VAC |
| Giriş Voltajı (Min) | 100VAC |
| Dimming | - |
| Topoloji | AC DC Converter |
| Termination Style | Wire Leads |
| Ratings | IP67 |