Görsel mevcut değil
DS1388Z-33+T&R (DS138833) Maxim RTC I2C 8-SOIC Entegre Devre
DS1388Z-33+T&R
- Üretici
- Maxim ( Analog Devices )
- Kılıf / Paket
- —
DS1388Z-33+T&R (DS138833) Maxim RTC I2C 8-SOIC Entegre Devre Hakkında
DS1388Z-33+T&R, Maxim (Analog Devices) üretimi I2C (2 telli) arayüzlü gerçek zaman saati (RTC) clock/calendar entegresidir. 512B bellek içerir; artık yıl desteği, watchdog timer, supervisor, trickle-charger ve EEPROM özelliklerine sahiptir. 2.97V–3.63V besleme aralığında çalışır, 8-SOIC SMD kılıftadır.
DS1388Z-33+T&R 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) kılıfta üretilmiştir. Real Time Clock (RTC) IC Clock/Calendar 512B I2C, 2-Wire Serial 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
| Ürün Kodu | DS1388Z-33+T&R |
| Programmable | Not Verified |
| Type | Clock/Calendar |
| Features | EEPROM, Leap Year, Supervisor, Trickle-Charger, Watchdog Timer |
| Memory Size | 512B |
| Time Format | HH:MM:SS:hh (12/24 hr) |
| Date Format | YY-MM-DD-dd |
| Interface | I2C, 2-Wire Serial |
| Voltage - Supply | 2.97V ~ 3.63V |
| Voltage - Supply, Battery | 1.3V ~ 5.5V |
| Current - Timekeeping (Max) | 150µA @ 2.97V ~ 3.63V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
DS1388Z-33+T&R Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.