Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
AL5809-150P1-7 PowerDI™ 123 Entegre Devre
AL5809-150P1-7
- Üretici
- Diodes Incorporated
- Kategori
- Kılıf / Paket
- —
AL5809-150P1-7 PowerDI™ 123 Entegre Devre Hakkında
AL5809-150P1-7 PowerDI™ 123 kılıfta üretilmiştir. IC LED DRVR LIN PWM 150MA PDI12
| Ürün Kodu | AL5809-150P1-7 |
| Applications | Signage |
| Current - Output / Channel | 150mA |
| Dimming | PWM |
| Frequency | - |
| Internal Switch(s) | Yes |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Package / Case | POWERDI®123 |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | PowerDI™ 123 |
| Topology | - |
| Type | Linear |
| Voltage - Output | 60V |
| Voltage - Supply (Max) | 60V |
| Voltage - Supply (Min) | 2.5V |
AL5809-150P1-7 Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.