ADM3077EYRZ 8-SOIC (0.154'', 3.90mm Width) Entegre Devre
598,55 TL
62,62 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
ADM3077EYRZ
Stok Adedi
0
Fiyat
11,10 USD + KDV
ADM3077EYRZ 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) kılıfta üretilmiştir. 1/1 Transceiver Full RS422, RS485 8-SOIC
| Ürün Kodu | ADM3077EYRZ |
| Packaging | Tube |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Type | Transceiver |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Voltage - Supply | 3V ~ 3.6V |
| Number of Drivers/Receivers | 1/1 |
| Data Rate | 16Mbps |
| Protocol | RS422, RS485 |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Receiver Hysteresis | 100 mV |
| Duplex | Full |
ADM3077EYRZ Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!