Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
AD9833BRMZ-REEL MSOP-10 Entegre Devre
AD9833BRMZ-REEL
- Üretici
- Analog Devices
- Kategori
- Kılıf / Paket
- —
AD9833BRMZ-REEL MSOP-10 Entegre Devre Hakkında
AD9833BRMZ-REEL 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) kılıfta üretilmiştir. Direct Digital Synthesis IC 10 b 25 MHz 28 b Tuning 10-MSOP
| Ürün Kodu | AD9833BRMZ-REEL |
| Resolution (Bits) | 10 b |
| Master fclk | 25 MHz |
| Tuning Word Width (Bits) | 28 b |
| Voltage - Supply | 2.3V ~ 5.5V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Grade | - |
| Qualification | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Supplier Device Package | 10-MSOP |
AD9833BRMZ-REEL Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.