Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
W25Q32JVZPIQ WINBOND 8-WDFN/8-WSON (6x5) Entegre Devre
W25Q32JVZPIQ
- Üretici
- WINBOND
- Kategori
- Kılıf / Paket
- —
W25Q32JVZPIQ WINBOND 8-WDFN/8-WSON (6x5) Entegre Devre Hakkında
WINBOND W25Q32JVZPIQ, 32Mb (4M x 8) kapasiteli FLASH-NOR, non-volatile bellek entegresidir. SPI - Quad I/O arayüzü ile 133 MHz saat frekansında çalışır ve 2.7V ~ 3.6V besleme aralığını destekler. 8-WDFN Exposed Pad (8-WSON 6x5) SMD kılıftadır ve çalışma sıcaklığı -40°C ~ 85°C aralığındadır.
W25Q32JVZPIQ 8-WDFN Exposed Pad kılıfta üretilmiştir. FLASH - NOR Memory IC 32Mb (4M x 8) SPI - Quad I/O 133 MHz 8-WSON (6x5)
| Ürün Kodu | W25Q32JVZPIQ |
| Packaging | Tube |
| Package / Case | 8-WDFN Exposed Pad |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Memory Size | 32Mb (4M x 8) |
| Memory Type | Non-Volatile |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Voltage - Supply | 2.7V ~ 3.6V |
| Technology | FLASH - NOR |
| Clock Frequency | 133 MHz |
| Memory Format | FLASH |
| Supplier Device Package | 8-WSON (6x5) |
| Write Cycle Time - Word, Page | 3ms |
| Memory Interface | SPI - Quad I/O |
W25Q32JVZPIQ Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.