Görsel mevcut değil
UMW L78L12A 8-SOIC/8-SOP 12V 100mA Regülatör Entegre Devre
L78L12A
- Üretici
- UMW
- Kategori
- Kılıf / Paket
- —
UMW L78L12A 8-SOIC/8-SOP 12V 100mA Regülatör Entegre Devre Hakkında
UMW L78L12A, 8-SOIC (3.90mm) kılıfta, pozitif sabit 12V çıkış veren lineer voltaj regülatör entegresidir. 35V maksimum giriş gerilimi ile 100mA çıkış akımı sağlar ve yüzey montaja uygundur. Aşırı akım, aşırı sıcaklık ve kısa devre korumaları bulunur.
L78L12A 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) kılıfta üretilmiştir. Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 100mA 8-SOP
| Ürün Kodu | L78L12A |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Fixed |
| Number of Regulators | 1 |
| Voltage - Input (Max) | 35V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 12V |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Voltage Dropout (Max) | 1.7V @ 40mA |
| Current - Output | 100mA |
| Current - Quiescent (Iq) | 5.5 mA |
| PSRR | 42dB (120Hz) |
| Control Features | - |
| Protection Features | Over Current, Over Temperature, Short Circuit |
| Operating Temperature | -20°C ~ 120°C (TJ) |
| Grade | - |
| Qualification | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Supplier Device Package | 8-SOP |