Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
TP5551-TR 3PEAK SOT-23-5 (SC-74A/SOT-753) Entegre Devre Hakkında
TP5551-TR, 3PEAK üretimi chopper (zero-drift) tip tek kanallı operasyonel yükselteçtir. 1.8V–5.5V besleme aralığında çalışır ve rail-to-rail, single ended çıkış sunar. SOT-23-5 (SC-74A/SOT-753) SMD kılıftadır; 3.5MHz GBW ve 2.5V/µs slew rate değerlerine sahiptir.
TP5551-TR SC-74A, SOT-753 kılıfta üretilmiştir. Chopper (Zero-Drift) Amplifier 1 Circuit Single Ended, Rail-to-Rail SOT-23-5
| Ürün Kodu | TP5551-TR |
| Amplifier Type | Chopper (Zero-Drift) |
| Number of Circuits | 1 |
| Output Type | Single Ended, Rail-to-Rail |
| Slew Rate | 2.5V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 3.5 MHz |
| Current - Input Bias | 50 pA |
| Voltage - Input Offset | 1 µV |
| Current - Supply | 500µA |
| Current - Output / Channel | 50 mA |
| Voltage - Supply Span (Min) | 1.8 V |
| Voltage - Supply Span (Max) | 5.5 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Grade | - |
| Qualification | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | SC-74A, SOT-753 |
| Supplier Device Package | SOT-23-5 |
TP5551-TR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.