TMUX6104PWR Texas Instruments 4:1 Analog MUX 14-TSSOP Entegre Devre
431,47 TL
45,14 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TMUX6104PWR
Stok Adedi
0
Fiyat
7,95 USD + KDV
TMUX6104PWR, Texas Instruments üretimi 1 devreli 4:1 analog multiplexer/demultiplexer entegresidir. 14-TSSOP SMD pakette sunulur, -40°C ile 125°C aralığında çalışır ve 500MHz -3dB bant genişliğine sahiptir. Besleme aralığı tek kaynakta 10V-36V, çift kaynakta ±5V-18V’tur.
TMUX6104PWR IC SWITCH SINGLE 14TSSOP
| Ürün Kodu | TMUX6104PWR |
| -3db Bandwidth | 500MHz |
| Channel Capacitance (CS(off), CD(off)) | 1.6pF, 3.8pF |
| Channel-to-Channel Matching (ΔRon) | 1.5Ohm |
| Charge Injection | -0.41pC |
| Crosstalk | -105dB @ 1MHz |
| Current - Leakage (IS(off)) (Max) | 20pA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Multiplexer/Demultiplexer Circuit | 4:1 |
| Number of Circuits | 1 |
| On-State Resistance (Max) | 200Ohm |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 14-TSSOP |
| Switch Circuit | - |
| Switch Time (Ton, Toff) (Max) | 85ns, 53ns |
| Voltage - Supply, Dual (V±) | ±5V ~ 18V |
| Voltage - Supply, Single (V+) | 10V ~ 36V |
TMUX6104PWR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!