TMUX1208PWR Texas Instruments 16-TSSOP 8:1 Analog MUX Entegre Devre
58,00 TL
6,07 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TMUX1208PWR
Stok Adedi
0
Fiyat
1,06 USD + KDV
TMUX1208PWR, Texas Instruments üretimi 8:1 tek devre analog multiplexer/demultiplexer entegresidir ve 16-TSSOP (PWR) pakettedir. 1.08V–5.5V tek besleme ile çalışır, tipik 3Ω iletim direnci ve 14ns/7ns (Ton/Toff) anahtarlama sürelerine sahiptir. -40°C ile 125°C çalışma sıcaklık aralığını destekler.
TMUX1208PWR IC SWITCH SINGLE 16TSSOP
| Ürün Kodu | TMUX1208PWR |
| -3db Bandwidth | 73MHz |
| Channel Capacitance (CS(off), CD(off)) | 9pF, 61pF |
| Channel-to-Channel Matching (ΔRon) | 150mOhm |
| Charge Injection | 5pC |
| Crosstalk | -42dB @ 10MHz |
| Current - Leakage (IS(off)) (Max) | 100nA (Typ) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Multiplexer/Demultiplexer Circuit | 8:1 |
| Number of Circuits | 1 |
| On-State Resistance (Max) | 3Ohm (Typ) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-TSSOP |
| Switch Circuit | - |
| Switch Time (Ton, Toff) (Max) | 14ns, 7ns (Typ) |
| Voltage - Supply, Dual (V±) | - |
| Voltage - Supply, Single (V+) | 1.08V ~ 5.5V |
TMUX1208PWR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!