TMUX1204DGSR Texas Instruments 4:1 SP4T 10-VSSOP Entegre Devre
47,34 TL
4,95 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TMUX1204DGSR
Stok Adedi
0
Fiyat
0,87 USD + KDV
TMUX1204DGSR, Texas Instruments üretimi 4:1 multiplexer/demultiplexer (SP4T) entegre devredir. 1.08V–5.5V tek besleme ile çalışır, -3 dB bant genişliği 125 MHz ve tipik iletim direnci 5 Ohm’dur. 10-VSSOP SMD pakettedir ve çalışma sıcaklık aralığı -40°C ile 125°C’dir.
TMUX1204DGSR MULTIPLEXER
| Ürün Kodu | TMUX1204DGSR |
| -3db Bandwidth | 125MHz |
| Channel Capacitance (CS(off), CD(off)) | 13pF, 38pF |
| Channel-to-Channel Matching (ΔRon) | 150mOhm |
| Charge Injection | 9pC |
| Crosstalk | -42dB @ 10MHz |
| Current - Leakage (IS(off)) (Max) | 75nA (Typ) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Multiplexer/Demultiplexer Circuit | 4:1 |
| Number of Circuits | 1 |
| On-State Resistance (Max) | 5Ohm (Typ) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 10-VSSOP |
| Switch Circuit | SP4T |
| Switch Time (Ton, Toff) (Max) | 14ns (Typ), 5ns (Typ) |
| Voltage - Supply, Dual (V±) | - |
| Voltage - Supply, Single (V+) | 1.08V ~ 5.5V |
TMUX1204DGSR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!