TMUX1108PWR Texas Instruments 16-TSSOP 8:1 Analog Multiplexer Entegre Devre
324,60 TL
33,96 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TMUX1108PWR
Stok Adedi
0
Fiyat
5,95 USD + KDV
TMUX1108PWR, Texas Instruments üretimi 8:1 analog multiplexer/demultiplexer anahtar entegresidir ve 16-TSSOP (SMD) kılıfta sunulur. 1.08V–5.5V tek besleme aralığında çalışır, -3 dB bant genişliği 90 MHz ve maksimum iletim direnci 4 ohm değerindedir. Çalışma sıcaklık aralığı -40°C ile 125°C arasındadır.
TMUX1108PWR IC SWITCH SINGLE 16TSSOP
| Ürün Kodu | TMUX1108PWR |
| -3db Bandwidth | 90MHz |
| Channel Capacitance (CS(off), CD(off)) | 7pF, 60pF |
| Channel-to-Channel Matching (ΔRon) | 130mOhm |
| Charge Injection | -1pC |
| Crosstalk | -65dB ~ -45dB @ 1MHz ~ 10MHz |
| Current - Leakage (IS(off)) (Max) | 80pA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Multiplexer/Demultiplexer Circuit | 8:1 |
| Number of Circuits | 1 |
| On-State Resistance (Max) | 4Ohm |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-TSSOP |
| Switch Circuit | - |
| Switch Time (Ton, Toff) (Max) | 12ns, 6ns (Typ) |
| Voltage - Supply, Dual (V±) | - |
| Voltage - Supply, Single (V+) | 1.08V ~ 5.5V |
TMUX1108PWR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!