Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
Texas Instruments TL2844D 14-SOIC Boost/Flyback Kontrol Entegre Devre
TL2844D
- Üretici
- Texas Instruments
- Kategori
- Kılıf / Paket
- —
Texas Instruments TL2844D 14-SOIC Boost/Flyback Kontrol Entegre Devre Hakkında
TL2844D, boost, flyback ve forward topolojileri için kullanılan bir regülatör kontrol entegresidir. 10V-30V besleme aralığında çalışır ve 500kHz'e kadar anahtarlama frekansını destekler. 14-SOIC SMD kılıftadır ve -40°C ile 85°C çalışma sıcaklık aralığına sahiptir.
TL2844D IC REG CTRLR BST FLYBK CM 14SOIC
| Ürün Kodu | TL2844D |
| Clock Sync | No |
| Control Features | Frequency Control |
| Duty Cycle (Max) | 48% |
| Frequency - Switching | Up to 500kHz |
| Function | Step-Up, Step-Up/Step-Down |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Output Configuration | Positive |
| Output Phases | 1 |
| Output Type | Transistor Driver |
| Part Status | Active |
| Serial Interfaces | - |
| Supplier Device Package | 14-SOIC |
| Synchronous Rectifier | No |
| Topology | Boost, Flyback, Forward |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 10V ~ 30V |
TL2844D Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.