Görsel mevcut değil
Texas Instruments REF102AU/2K5 10V 8-SOIC Entegre Devre
REF102AU/2K5
- Üretici
- Texas Instruments
- Kategori
- Kılıf / Paket
- —
Texas Instruments REF102AU/2K5 10V 8-SOIC Entegre Devre Hakkında
REF102AU/2K5, 10V sabit çıkışlı seri tip voltaj referansı entegresidir. ±0.1% tolerans, 10ppm/°C sıcaklık katsayısı ve 5µVp-p (0.1Hz-10Hz) düşük gürültü değerine sahiptir. 11.4V-36V giriş aralığında çalışır, SMD 8-SOIC pakettedir.
REF102AU/2K5 IC VREF SERIES 0.1% 8SOIC
| Ürün Kodu | REF102AU/2K5 |
| Current - Cathode | - |
| Current - Output | 10 mA |
| Current - Supply | 1.4mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Noise - 0.1Hz to 10Hz | 5µVp-p |
| Noise - 10Hz to 10kHz | - |
| Operating Temperature | -25°C ~ 85°C (TA) |
| Output Type | Fixed |
| Part Status | Active |
| Reference Type | Series |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Temperature Coefficient | 10ppm/°C |
| Tolerance | ±0.1% |
| Voltage - Input | 11.4V ~ 36V |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 10V |
REF102AU/2K5 Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.