Görsel mevcut değil
Texas Instruments OPA350UA/2K5 8-SOIC Op-Amp Entegre Devre
OPA350UA/2K5
- Üretici
- Texas Instruments
- Kılıf / Paket
- —
Texas Instruments OPA350UA/2K5 8-SOIC Op-Amp Entegre Devre Hakkında
Texas Instruments OPA350UA/2K5, 8-SOIC kılıfta tek kanallı genel amaçlı operasyonel yükselteçtir. Rail-to-rail çıkış, 38 MHz kazanç bant genişliği ve 22 V/µs slew rate değerlerine sahiptir. 2.5 V–5.5 V besleme aralığında çalışır ve -40°C ile 85°C arasında kullanılabilir.
OPA350UA/2K5 IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8SOIC
| Ürün Kodu | OPA350UA/2K5 |
| -3db Bandwidth | - |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Current - Input Bias | 0.5 pA |
| Current - Output / Channel | 40 mA |
| Current - Supply | 5.2mA |
| Gain Bandwidth Product | 38 MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Circuits | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Part Status | Active |
| Slew Rate | 22V/µs |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Voltage - Input Offset | 150 µV |
| Voltage - Supply Span (Max) | 5.5 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 2.5 V |
OPA350UA/2K5 Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.