Görsel mevcut değil
Texas Instruments LP2980AIM5-3.0/NOPB SOT-23-5 Entegre Devre
LP2980AIM5-3.0/NOPB
- Üretici
- Texas Instruments
- Kategori
- Kılıf / Paket
- —
Texas Instruments LP2980AIM5-3.0/NOPB SOT-23-5 Entegre Devre Hakkında
LP2980AIM5-3.0/NOPB, 3V sabit çıkışlı 50mA lineer LDO regülatör entegresidir ve SOT-23-5 (SC-74A/SOT-753) pakettedir. Enable kontrol girişine sahiptir, 16V’a kadar giriş gerilimi ile çalışır ve tipik 95 µA düşük boşta akım sunar. Aşırı akım, aşırı sıcaklık ve kısa devre korumaları bulunur.
LP2980AIM5-3.0/NOPB IC REG LINEAR 3V 50MA SOT23-5
| Ürün Kodu | LP2980AIM5-3.0/NOPB |
| Control Features | Enable |
| Current - Output | 50mA |
| Current - Quiescent (Iq) | 95 µA |
| Current - Supply (Max) | 1.2 mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Regulators | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Fixed |
| Package / Case | SC-74A, SOT-753 |
| Part Status | Active |
| Protection Features | Over Current, Over Temperature, Short Circuit |
| PSRR | 63dB (1kHz) |
| Supplier Device Package | SOT-23-5 |
| Voltage - Input (Max) | 16V |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 3V |
| Voltage Dropout (Max) | 0.22V @ 50mA |
LP2980AIM5-3.0/NOPB Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.